Založ si blog

Policajti si sami hadzali pyrotechniku pod nohy!

Najprv som tomu neveril.Keď som to čítal v niektorých príspevkoch na sociálnej sieti.Potom som videl video.Video z protestov 17.11.2020 v Bratislave.Zachytáva policajtov z policajného kordónu,ako si sami hadžu pod nohy delobuchy.TOTO TU EŠTE NEBOLO,ANI ZA MEČIARA! Pozrite sa sami :

Pochybujem,že to robia pre svoje potešenie a zo svojej vlastnej vôle.NIEKOMU VEĽMI ZÁLEŽALO NA TOM,ABY BOLI VYPROVOKOVANÉ „ZRÁŽKY S POLÍCIOU“,na vine mali byť samozrejme protestujúci.Veď Mikulec už dopredu avizoval,že „budú mať zbrane“ – teda ako protestujúci.Hanba tejto vláde a ODSTÚPIŤ!!!

Verejná dekapitácia kuchynským nožom ako svojrázny islamský akt vďaky za azyl udelený v čase núdze.

17.10.2020

„Za dobrotu bez hlavy!“,alebo snáď príhodnejšie : „Pomôž muslimovi v ťažkej chvíli,prichýľ ho vo vlastnom dome a on,dobrák,ti zato odreže hlavu na ulici v priamom prenose!“ Tak nám zasa raz v sladkej mekke lásky dekapitoval kuchynským nožom čečenský azylant francúzskeho učiteľa priamo na ulici.V rámci tých najhumánnejších islamských tradícíí [...]

Začiatok progresivistickej inkvizície?

14.10.2020

Nie som,nebol som a ani nebudem volič a sympatizant Kotlebu a jeho strany.Avšak to,čo spáchali rukou spoločnou konjukturalistický aktivista Honz a progresivistická aktivistka v službách justície Sabová je do neba volajúci justičny zlocin,ktorému predchádzalo justičné spiknutie! A ozvať, a to hlasno ozvať by sa mali aj všetci ľudia,ktorí Kotlebovi nefandia a politický [...]

Ivan Korčok

Korčok: Rusko je bezpečnostnou výzvou pre NATO aj Slovensko

01.12.2020 21:05, aktualizované: 21:35

Minister sa vyjadril, že silná Severoatlantická aliancia pripravená na výzvy budúceho desaťročia je životným záujmom Slovenska.

slony, Afrika, India, kly

Botswana repatriuje tisíce slonov do Angoly

01.12.2020 19:09

Desaťtisíce slonov žijúcich v Botswane sú "utečenci" z občianskej vojny v Angole, ktorá prebiehala v rokoch 1975 - 2002.

Jaroslav Haščák

SaS: Haščák je symbolom korupcie a bielych golierov

01.12.2020 19:08

Šéfa finančnej skupiny Penta obvinil policajný vyšetrovateľ z korupcie a legalizácie príjmu z trestnej činnosti.

Donald Trump

Trump chce v ďalších voľbách opäť kandidovať za prezidenta

01.12.2020 18:06

Trump stále oficiálne nepriznal svoju porážku a opakuje obvinenia, že jeho demokratický súper Biden zvíťazil vďaka podvodom, čo však nedoložil žiadnymi dôkazmi.

walter e kurtz

There´s conflict in every human heart between the rational and the irrational,between good and evil. And good does not always triumph.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 3
Celková čítanosť: 5838x
Priemerná čítanosť článkov: 1946x

Autor blogu

Kategórie